"אם תמיד תנסו להיות נורמליים אתם בחיים לא תדעו כמה מדהימים יכולתם להיות"

מאיה אנג'לו

הרצאות להורים

אשמח לבוא אליכם (פיזית או בזום) למפגשים במגוון נושאים בתחומי ההורות, הורות למתבגרים ותקשורת בינאישית. בהרצאות שלי אני מעודדת שיח ער ושאילת שאלות. אשמח להתאים הרצאה לכל צורך או קהל בתחומים אלו, או להגיע עם מבחר ההרצאות הקיימות שזוכות לביקוש רב:

>

"מפסיקים לריב – מתחילים להקשיב"

למה הוא מסתגר בחדר שעות ארוכות? למה היא משקרת ומסתירה מאתנו פרטים מחייה? למה הוא תמיד כועס ונוהם? איך אוכל לקיים איתה שיחה אמיתית בלי צעקות וכעס? האם יש דרך להיות מעורבים בחיים שלו ולהוות גורם משמעותי עבורו? מה הם באמת צריכים ואיך אפשר לעזור להם?

בהרצאה נכיר את הגורמים המגוונים לדפוסי ההתנהגות של מתבגרים, נבין את הצרכים שעומדים מאחוריהם ונלמד איך נוכל לבנות קשר קרוב ומשמעותי, שמבוסס על אמון ותקשורת קשובה, קרובה ואפקטיבית.

>

"על הורים, גבולות ואהבה"

על מה אתם חושבים כשאתם שומעים את המושג "גבולות"? על המילה "לא"? על מאבקים עם הילדים? על תחושת חוסר אונים ותסכול? אולי על הציפיות שלכם מהילדים, או מעצמכם, או דווקא על מוגנות, ביטחון ותחושת שייכות?

בואו נדבר על נושא הגבולות מזווית קצת אחרת, נשחרר את הלחץ והתחושות השליליות שנלוות אליו, נגלה איך גבולות משרתים ומקדמים את ילדינו ונאמץ תובנות וכלים לחיזוק, תמיכה ועידוד הילדים והכנתם לעולם כבוגרים.

?!

שאלות ותשובות

בהחלט, אשמח להתאים עבורכם הרצאה בכל נושא בתחומי הידע שלי. פנו אלי בטופס ההזמנה ואחזור אליכם לתיאום וקבלת הצעה.

ההרצאה "מפסיקים לריב – מתחילים להקשיב" מתאימה להורים למתבגרים. ההרצאה "על הורים, גבולות ואהבה" מתאימה להורים לילדים בגילאי 3-12.

לקוחות מספרים

דילוג לתוכן