שתי מתנות אנו חייבים להעניק לילדינו: האחת היא שורשים והשנייה – כנפיים

(הודינג קרטר ג'וניור)

סדנאות הורות

אף אחד לא מכין אותנו להורות, למרות שזהו התפקיד הכי חשוב, משפיע ותובעני שנמלא בחיינו. אני מאמינה שלפחות פעם אחת בחיים חשוב לעצור ולבחון את המטרות והדרך שלנו בהורות. ואם אפשר לעשות את זה בחברת הורים כמונו שמתמודדים עם אתגרים דומים, ובליווי ההנחיה המקצועית והמאפשרת שלי – זו יכולה להיות חוויה מעצימה ומקדמת.

סדנאות ההורות שלי הן רגע בשבוע שבו אנחנו לוקחים אוויר, משאירים בחוץ את היום-יום ויוצרים לעצמנו עולם בטוח ומוגן, שבו אפשר לחלוק יחד את הקשיים וההצלחות, להתעשר בחיבורים, חוויות ותובנות וכמובן בידע ובכלים פרקטיים. זהו המקום לאוורר לבטים ושאלות, לגלות שאנחנו לא לבד בהתמודדויות, ללמוד לזהות ולהעצים את נקודות האור ולמצוא יחד דרכים חדשות ומשופרות להורות מספקת עוד יותר ולבניית תשתית טובה, בריאה ויציבה למערכת היחסים עם ילדינו.

המפגשים בסדנאות יעסקו במגוון נושאים שמותאמים לקבוצת המשתתפים, צרכיה ואופיה. נושאים לדוגמה: מיומנויות וכלים לתקשורת קרובה ומקדמת, מהי סמכות הורית, הסגנון ההורי שלי, הענקת גבולות כמענה לצורך, דימוי וביטחון עצמי – איך נוכל להשפיע, שינויים בגיל ההתבגרות, מיניות, ועוד – בהתאם לצרכי ההורים, גילאי הילדים ומבנה הקבוצה.

סדנאות ההורות מיועדות להורים לילדים בגיל הרך, ולהורים לילדים ביסודי או בגיל ההתבגרות. הסדנה תיבנה ותותאם להרכב המשתתפים – זוגות הורים לילדים בגילאים השונים, אמהות יחידניות, הורים גרושים, משפחות פרק ב', משפחות להט"ב ועוד.

סדנאות "תקשובת" לתקשורת קשובה

מתי בפעם האחרונה הרגשת שמישהו מקשיב לך באמת, מתעניין במה שיש לך לומר, בתחושות שלך, ברגשות, בחוויות, בתובנות? אם חווית את זה, ודאי זכור לך איזו הרגשה נפלאה זו היתה. רובנו יודעים היטב לבטא את עצמנו, להשמיע את קולנו, לגרום לאחרים לשמוע את מה שיש לנו לומר, אבל כשזה נוגע בהקשבה אמיתית – ובכן, בזה אנחנו קצת פחות מיומנים. וכאשר אין הקשבה, לא באמת מתקיימת תקשורת אמיתית.

בסדנת "תקשובת" נרחיב את המבט והקשב לזולת וגם פנימה לעצמנו, נשפר ונחדד את מיומנויות ההקשבה, נבין את המשמעות האמתית של הקשבה בתקשורת ונרכוש כלים עוצמתיים לשיפור מערכות היחסים החשובות בחיינו.

הסדנאות מתאימות לחברות וארגונים, לצוותי חינוך, לבתי ספר ולבעלי עסקים – לשיפור התקשורת בין העובדים ועם לקוחות החברה, וכמובן למשפחות, לזוגות ולהורים – לחיזוק ושיפור מערכות היחסים החשובות והמשמעותיות בחיים.

?!

שאלות ותשובות

בהחלט, הסדנאות יכולות להיות פרונטליות, או להתקיים באמצעות הזום.

העלות תשתנה בהתאם למספר המפגשים ואורכם, מיקום הישוב בו תתקיים הסדנה, או אם תתקיים פרונטלית או אונליין. לפרטים והצעת מחיר מסודרת ניתן למלא את טופס ההזמנה.

כמובן, אשמח לבנות סדנה שתתאים לצרכים שלכם ולהגיע אליכם. מלאו את טופס ההזמנה ואחזור אליכם לבירור הצרכים, להתאמת מבנה הסדנה והמחיר.

בסדנה אידיאלית ישתתפו בין 10 ל- 15 משתתפים, אך ניתן לקיים סדנאות גם עם מספר קטן או גדול יותר של משתתפים, בהתאם לאופי וצרכי הקבוצה ולפורמט שבו היא מתקיימת – פנים אל פנים או אונליין.

לקוחות מספרים

דילוג לתוכן